X

Style Switcher

Grid
Default: 960px 1200px
Layout
Default: Full width Boxed

Blogs

You´re here: דף הבית » Blogs

פרחים בחולון

אם אתם רוצים להכניס אווירה של שבת או לשמח יולדת וכלה, פרחים בחולון הם הדברים הטוב ביותר. זרי הפרחים של חולון ידועים באיכות הגבוהה שלהם, בכל הארץ, וחנויות בכל הארץ לצד לקוחות פרטיים קונים פרחים בחולון. זרי פרחים מסמלים הרבה דברים, גם בעבור המקבל וגם בעבור המעניק – וכל זר מתאים לאירוע מסוים. בכל מקרה זוהי מתנה מקסימה, משובבת נפש, אישית ומשמחת. זרי פרחים הם גם רומנטיים, אבל ממש לא רק.

פרחים בחולון – מדריך לקניית הזר המושלם

— הצג את ההמשך

כיצד לבחור מתנות ליום האהבה - המדריך הרשמי

מה המחשבה הראשונה שעולה בראשכם כאשר את שומעים את המילים: חג האהבה? בני זוג מכורבלים ביחד תוך צפייה בסרט או נהנים מארוחה רומנטית? מדובר בחג בו כל אחד יודע כי מדובר ביום מיוחד ואין כמו לקבל מתנות.

איך לבחור מתנות ליום האהבה? האם הגודל קובע? לא בטוח. המתנה לא צריכה להיות גדולה אלא יכולה להיות קטנה על מנת להעלות חיוך.

בהתאם לפרשנות האישית שלכם

— הצג את ההמשך

איך תבחרו מתנה ליולדת

מזל טוב! בשעה טובה חברה קרובה, אחותכם או קרובת משפחה ילדה! איזו התרגשות! אתם מתלבטים מה אפשר לקנות ליולדת הטרייה, נכון? הרי מצד אחד, נראה שיש לה הכל ולא חסר לה דבר, כולם מביאים המון מתנות לרך הנולד ולאמו, ובכל זאת, איך נבחר מתנה ליולדת ?

— הצג את ההמשך

כיצד תעצבו את הגינה שלכם לקראת הקיץ?

הגינה שלנו היא אחד החללים הכי חשובים בבית. כאשר אנחנו משקיעים בעיצוב הגינה שלנו אנחנו יכולים ליהנות מגינה מטופחת יותר ויפה יותר. גינה זו יכולה להיות גינה איכותית יותר עם נשקיע בשתילה של צמחים איכותיים בה. אנחנו יכולים לקראת הקיץ לשתול בגינה שלנו פרחים עונתיים. פרחים עונתיים שמתאימים לגינה בקיץ הם פרחים כמו חרציות למשל. כאשר אנחנו שותלים פרחים עונתיים בגינה שלנו אנחנו יכולים להפוך את הגינה לגינה צבעונית ויפה הרבה יותר. חשוב לבחור פרחים שמתאימים גם לתנאים של הגינה שלנו – כי גינת צל וגינת שמש צריכות פרחים שונים.

— הצג את ההמשך

מתנה אופטימלית לחג – פרחים

מחפשים מתנה שתותיר רושם חזק על מקבליה ? מעוניינים במשלוח של מתנה לאהובים שתגרום להם להתרגשות ואושר ?

מתנה אופטימלית לחג אשר תגיע עד לפתח ביתם עם הקדשה אישית ומרגשת ובאפשרות לשילובה עם תוספים והפתעות היא ללא ספק – פרחים !
הבחירה בפרחים בזרים או שמא בעציצי פרחים הינה בחירה נפוצה ומתבקשת אשר רבים ברחבי העולם בוחרים לקיימה, שכן היא בחירה בטוחה בהפתעה מרגשת ומפנקת במיוחד.

 

— הצג את ההמשך

משלוחי פירות – טעמים בצבעים

פירות צבעוניים הם מושא אהבה של רבים מאתנו. הפירות מכילים ויטמינים, סידן וסוכרים החשובים לתזונה שלנו. אין זה משנה אם מדובר בעונת החורף, הקיץ, הסתיו או האביב – משלוחי פירות הנם מושלמים לאורך השנה כולה. ישנן סיבות רבות מדוע נרצה לשלוחי סלסלת פירות מעוצבת או מגש פירות אקזוטיים.

 

— הצג את ההמשך

מזכרות לאירועים

 

אנשים רבים אשר עורכים אירועים משפחתיים או חברתיים רוצים להשאיר אצל האורחים שלהם טעם מיוחד, טעם של זיכרון מתוק מהאירוע. על כן הם דואגים לתת להם איזו מזכרת מיוחדת אותה הם יכולים לקחת מהאירוע הביתה. מזכרת זו בדרך כלל מלווה באמירה, ברכה או טקסט מסוים לגבי האירוע עצמו, סוג, תאריך ומקום האירוע.

— הצג את ההמשך

איך ליצר הכרויות למטרת קשר רציני?

 

אם אתה גבר ובילית באתר הכרויות, בודאי יצא לך לראות נשים שכותבות על עצמן: "לקשר רציני בלבד!" (עם הסימן קריאה!).

לעומת זאת, אני מניח שכמעט ולא ראית באתר הכרויות מישהי שכותבת: "מחפשת סטוץ מדליק, למטרת מימוש ריגושים".

הרי גם כאלו יש...

 

איך זה הגיוני?

במילה אחת - פחד.

— הצג את ההמשך

עיצוב וסידור זרי פרחים לקבורה – הזר היפה ביותר על המצבות שחשובות לנו

בכל אחת מהתרבויות יש מנהגים שונים לגבי מותם של אנשים יקרים, אך בלא מעט מהמקרים אנחנו נראה שנהוג לעלות לקבר עם זר פרחים גדול ויפה. אומנם זה נכון שאנחנו מעניקים אחד לשני זרי פרחים גם לאירועים כמו ימי הולדת או אירועים שמחים אחרים, אך הפרחים משתלבים גם באירועים עצובים יותר. מצד שני, הבעיה שאיתה צריך להתמודד זו העובדה שאחרי שנגמרת ההלוויה או האזכרה, הפרחים נשארים בלי שמישהו יטפל בהם על בסיס יום יומי. זו הסיבה לכך שצריך לבחור לא רק זר פרחים יפה, גדול ומרשים, אלא צריך לדאוג גם לכך שהוא יהיה כמה שיותר חזק ועמיד.

— הצג את ההמשך

עמודים